Czyste, gotowe spółki z o.o. ze stażem

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z długą i problematyczną rejestracją, która skutecznie zniechęca do siebie potencjalnych przedsiębiorców. Warto jednak zdać sobie sprawę, że trudności rejestracyjne można w znacznym stopniu ograniczyć, decydując się na kupno gotowego podmiotu gospodarczego.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł pełną rejestrację w związku z czym jest przygotowana, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Posiada numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację w tym umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Kupując gotową spółkę jej właścicielami stać się możemy już w zaledwie jedną dobę, a nasze obowiązki ograniczają się do złożenia jednego podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Chcąc zwiększyć szanse swojej firmy na pozyskanie dodatkowych funduszy warto zdecydować się na czyste, gotowe spółki z o.o. ze stażem. Oznacza to, że spółka została zarejestrowana kilka lat wcześniej, jednak przez ten czas prowadziła bierną aktywność w związku jej zakup jest w pełni bezpieczny, a sama spółka posiada sporą zdolność kredytową.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe