Sporządzenie umowy spółki z o.o.

Sporządzenie umowy spółki z o.o. jest obowiązkowym etapem w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej. Umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powinna być sporządzona w formie aktu notarialnego, który ma określać firmę, siedzibę spółki, przedmiot działalności spółki, wysokość kapitału zakładowego oraz ilość wspólników.

Sporządzenie umowy spółki z o.o. nie jest łatwe, gdyż łatwo o popełnienie błędów, które mogą całkowicie unieważnić umowę. Nie warto więc ryzykować nieważność, gdy jest możliwość skorzystania z pomocy naszej Kancelarii. Trzeba pamiętać o tym, że umowa powinna zawierać wartość nominalną udziałów poszczególnych wspólników oraz czas trwania spółki. Pominięcie ważnych aspektów umowy przedłuża drogę do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Jeżeli zależy Ci na sprawnym i bezproblemowym przebrnięciu przez etap jakim jest sporządzenie umowy spółki z o.o., to skontaktuj się z naszą Kancelarią, która zapewni Ci profesjonalne załatwienie wszystkich spraw założenia firmy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe