Kupno używanych spółek z o.o.

Chciałbyś podjąć się zadania, którym jest prowadzenie własnej firmy? Postanowiłeś, że powinna ona mieć postać spółki, ale wciąż brakuje Ci czasu na to, aby sfinalizować swój plan? Przeraża Cię cała procedura zakładania i rejestracji spółki? Spokojnie, na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie, a więc także w tej sytuacji jesteśmy w stanie Ci udzielić dobrej porady.

Być może hasło „kupno używanych spółek z o.o.” niewiele Ci mówi. Jednak warto zapoznać się z tą opcją, gdyż skorzystanie z niej ma wiele zalet. Zaczynając od szybkiej możliwości rozpoczęcia działalności (już w momencie zakupienia spółki, jest ona Twoją własnością, następnie pozostaje Ci jedynie weryfikacja danych w sądzie rejestrowym), poprzez brak wszelkich formalności (nasza firma jest w stanie załatwić wszystko za Ciebie, a Tobie pozostanie jedynie złożenie własnego podpisu na gotowych dokumentach), kończąc na licznych korzyściach, które niesie ze sobą kupno używanych spółek z o.o. (grono zaufanych Klientów, pozycja na rynku, staż przydatny w sytuacji zaciągania kredytu bankowego, itp.)

Jesteś zainteresowany? Chcesz zapytać nas o to, na czym polega nasze pośrednictwo w tym zadaniu? Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe