Sporządzanie listy płac i deklaracji PIT

Sporządzanie listy płac i deklaracji PIT to jedno z zadań jakie należy do działu kadr i płac. Jest to dział przedsiębiorstwa, który ponosi odpowiedzialność za odpowiednie prowadzenie kartotek zatrudnionych pracowników, prowadzenie rozliczeń z tytułu wynagrodzeń oraz dokonywanie operacji finansowych z właściwymi urzędami.

W przypadku kiedy przedsiębiorstwo zatrudnia bardzo dużą liczbę pracowników zadanie z zakresu działu kard i płac mogą być bardzo rozbudowane. W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie klientów nasza Kancelaria opracowała dla Państwa ofertę, która między innymi umożliwia sporządzanie listy płac i deklaracji PIT przez zespół ekspertów z dziedziny księgowości oraz prawa pracy.

Powierzając naszej Kancelarii część zadań zyskają Państwo najwyższej jakości usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Grupa ekspertów zajmie się wykonaniem wszystkich czynności a Państwo będą mogli poświecić czas podstawowemu segmentowi prowadzonej działalności gospodarczej. W razie zainteresowanie ofertą prosimy o kontakt, udzielimy bardziej szczegółowych informacji.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe