Spółki z o.o. półrocznym stażem

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Dlaczego? Nabycie spółki pozwala ograniczyć czas wejścia na rynek. Gotowa spółka posiada całą dokumentację rejestrową oraz została założona przez ekspertów posiadających wiedzę oraz doświadczenie związane z zakładaniem firm.

Nasze biuro zakłada spółki już od wielu lat. Pomagamy przedsiębiorcom w otworzeniu własnego biznesu. W naszej ofercie spółki z o.o. półrocznym stażem, które przynoszą nabywcom ogrom korzyści. Jakich? Gotowa spółka z 6 miesięcznym stażem wzbudza większe zaufanie na rynku. Inwestorzy oraz kontrahenci chętniej nawiązują współpracę z właścicielami firm, które nie są „świeżymi spółkami” czyli dopiero zarejestrowanymi.

Zakup gotowej spółki ze stażem jest także właściwym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozwijać swój biznes już od początku wejścia na rynek. Staż spółki zwiększa szansę na pozyskanie dodatkowych pieniędzy w formie dotacji lub kredytu.

Są Państwo zainteresowani zakupem spółki ze stażem? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty przygotowanej dla osób, które chcą otworzyć własny biznes.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe