Spółka z 6 miesięcznym stażem

Zastanawiają się Państwo nad zakupem gotowej spółki, która pozwoli szybko wejść na rynek? Chcą Państwo kupić spółkę, która wiązać się będzie z dodatkowymi korzyściami dla przedsiębiorcy?Szukają Państwo spółki, która spełniać będzie wszystkie postawione wymagania? Idealnym rozwiązaniem będzie spółka z 6 miesięcznym stażem.

Dlaczego proponujemy Państwu spółkę zarejestrowaną 6 miesięcy temu? Gotowa spółka posiada kompletną dokumentację rejestrową (NIP, REGON oraz KRS) co pozwala świadczyć usługi już po jednym dniu od dokonania zakupu spółki. Staż spółki znacznie pomaga przedsiębiorcy w późniejszym funkcjonowaniu na rynku. W jaki sposób? Spółki stażowe są znacznie lepiej postrzegane na rynku. Spółki funkcjonujące na rynku już jakiś czas są bardziej wiarygodne w oczach kontrahentów oraz inwestorów. Spółka z 6 miesięcznym stażem zwiększy Państwa szansę na pozyskanie dofinansowania lub kredytu.

Chcą Państwo kupić spółkę stażową? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przedstawimy szczegóły dotyczące współpracy. Czyste spółki na sprzedaż umożliwiające szybki start na drodze do sukcesu. Zapraszamy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe