Spółki z o.o. pod dotacje na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Nic zatem dziwnego, że to do nich została zwrócona większość dotacji unijnych.
Przedsiębiorcy decydujący się na udział w określonym działaniu bardzo często postanawiają to w momencie trwania naborów bądź tuż przed ich rozpoczęciem. W większości przypadków mogą mieć oni zbyt mało czasu aby założyć nową spółkę. Tradycyjna rejestracja spółki trwa nawet 2 miesiące dodatkowo wymaga uzupełnienia wielu wniosków i formularzy, a następnie złożenia ich w poszczególnych urzędach. Wszelkie błędy w poszczególnych dokumentach mogą jeszcze bardziej wydłużyć dany proces.

W pomocy takim jednostkom przychodzi nasza firma. Oferujemy spółki z o.o. pod dotacje na sprzedaż. Są to zupełnie nowe podmioty gospodarcze, które nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą firmy. Rejestracja tej spółki została przeprowadzona tak aby spełniać wszystkie warunki, które narzuca organizator konkursu unijnego. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą usługą zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe