Spółka z o.o. z 2015 roku na sprzedaż

Długa i problematyczna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sprawia, że większość potencjalnych przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego w pełni przygotowanego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, a także kapitałem zakładowym oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Zakup spółki pozwala w przeciągu jednego dnia rozpocząć aktywność na rynku. Jest to bardzo istotne gdyż tradycyjna rejestracja przeciętnie zajmuje kilka tygodni. Decydując się na nabycie gotowej jednostki szczególną uwagę warto zwrócić na spółki stażowe.

Spółka z o.o. z 2015 roku na sprzedaż dostępna w ofercie naszej firmy to całkowicie czysty podmiot gospodarczy, którego rejestracja odbyła się 2 lata temu. Przez czas ten jednak nie prowadziła działalności gospodarczej dzięki czemu jej nabycie jest w pełni bezpieczne.
Staż w ten sposób zdobyty przede wszystkim zwiększa zdolność kredytową danej jednostki, dzięki czemu będzie ona miała o wiele większe szanse na zdobycie kredytów, ale także dotacji unijnych, co jest kluczowe zwłaszcza w początkowej fazie działalności na rynku.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe