Spółki z o.o. na sprzedaż w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to niedościgniony lider jeżeli chodzi o najczęściej wybieraną formę prowadzenia działalności gospodarczej. Ich ilość kilkakrotnie przewyższa sumę wszystkich pozostałych podmiotów razem wziętych.

Zainteresowanie tą formą spowodowane jest przede wszystkim faktami iż spółkę tą może założyć niemal każdy oraz wymaga niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Dodatkowo spółka z o.o. posiada osobowość prawną, a jej wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zadłużenia zaciągane przez spółkę.

Niestety rejestracja tego podmiotu jest czasochłonna i problematyczna, dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej jednostki. Tym samym ograniczają oni wszelkie formalności do niezbędnego minimum jakie stanowi podpisanie umowy spółki.

Spółki z o.o. na sprzedaż w Warszawie to podmioty, których siedziba została zarejestrowana w stolicy Polski. Fakt ten znacznie podnosi prestiż danej jednostki, dzięki czemu obdarzona jest ona o wiele większym zaufaniem niż podmioty otworzone w małych miastach.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar