Spółki na sprzedaż w Warszawie

Pragnąc szybko i efektywnie rozpocząć swoją aktywność na rynku, warto zdecydować się na ofertę „spółki na sprzedaż w Warszawie”. Są to gotowe podmioty gospodarcze przygotowane do tego, aby natychmiast rozpocząć prowadzenie działalności na rynku. Oznacza to, że przeszły cały proces rejestracyjny, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS oraz REGON, którymi dysponują. Dodatkowo niektóre z nich są również wyposażone we wpis do rejestru VAT, co jest niezwykle istotne, ponieważ wraz ze zmianami, które weszły w życie z początkiem roku 2017 uzyskanie numeru VAT zostało niezwykle utrudnione.

Zakup spółki z siedzibą w Warszawie podnosi wiarygodność danej jednostki, co oznacza że budzi ona większe zaufanie w otoczeniu biznesowym niż np. jednostki otworzone w niewielkich miejscowościach. Prestiżowa lokalizacja daje zatem ogromne szanse na zawarcie korzystnych współprac biznesowych oraz zdobycie inwestorów.

W razie zainteresowania gotowymi spółkami zarejestrowanymi w stolicy Polski zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie przedstawią naszą ofertę.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar