Spółki z oo na sprzedaż usługa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najlepszą formą na prowadzenie firmy. Odpowiedzialność wspólników w tej spółce jest ograniczona, co oznacza, że odpowiadają oni za zobowiązania spółki tylko do wysokości wniesionych w kapitał zakładowy wkładów, tym samym zabezpieczając swoje prywatne majątki.

Spółki z oo na sprzedaż usługa stanowią świetną alternatywę dla osób pragnących w szybkim tempie rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Proces zakupu spółki przebiega sprawnie i bezproblemowo, dlatego nowy właściciel już następnego dnia po zakupie spółki może prowadzić własną działalność gospodarczą.

Zakup gotowej, założonej już spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala również na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu oraz wyręcza od wypełniania wielu dokumentów koniecznych w celu rejestracji nowej spółki.

Nasze biuro kancelaria-dgp od wielu lat zajmuje się zakładaniem oraz sprzedażą nowych firm. W swojej ofercie posiadamy spółki zoo na sprzedaż zarówno świeże – założone w 2016 roku, jak i takie, które posiadają staż. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar