Spółki z o.o. do sprzedaży

Założenie firmy wiąże się z wyborem formy, w jakiej będziemy prowadzić działalność gospodarczą. Jednoosobowe przedsięwzięcie zwiększa podejmowane ryzyko, dlatego najlepiej wybrać spółkę. Tylko jaką? Przecież tyle ich jest… Analiza zalet poszczególnych rodzajów pokazuje, że najbardziej opłaca się prowadzić przedsiębiorstwo w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dlaczego? Głównie przez wykluczenie majątku wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania. Inne ważne zalety to posiadanie osobowości prawnej, możliwość założenia przez jednego wspólnika, możliwość zaangażowania znacznego kapitału.

Jeśli również jesteś zdecydowany prowadzić firmę w tej formie, pomyśl o usłudze spółki z o.o. do sprzedaży. Dzięki temu wariantowi wiele zyskasz. Nie opłaca się bowiem zakładać przedsiębiorstwa i rejestrować go samodzielnie. Zajmuje to mnóstwo czasu i przyprawia nas o formalności, których przecież nikt nie lubi.

Decydując się na ofertę spółki z o.o. do sprzedaży, zyskasz spółkę zarejestrowaną w KRS, posiadającą numery NIP i REGON, gotową do prowadzenia działalności nawet w dniu zakupu. Wybierz proste rozwiązanie, bo to ono może być kluczem do sukcesu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe