Spółki bez aktu notarialnego

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością możliwa jest w sposób tradycyjny lub uproszczony – przez Internet. Tradycyjna rejestracja spółki trwa nawet kilka tygodni i często jest problematyczna dla przyszłego przedsiębiorcy. Zakładanie spółek z o.o. przez Internet to wygodne rozwiązanie. Rejestracja spółki odbywa się bez udziału notariusza i trwa maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego oddziału Krajowego Rejestru Sądowego.

Rejestracja spółki bez aktu notarialnego odbywa się na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przedsiębiorcom w 2012 roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zakładanie spółki z o.o. w ten sposób generuje znacznie niższe koszty niż tradycyjna rejestracja, dlatego warto się na nią zdecydować.

Rejestracja spółki bez aktu notarialnego to dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chcą otworzyć działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza firma oferuje Państwu kompleksową pomoc podczas rejestracji spółki przez Internet. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe