Czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż

Założenie samemu działalności jest procesem długotrwałym i trudnym, jeśli przedsiębiorca nie zna obowiązujących przepisów. Coraz częściej wybieraną opcją jest kupno gotowego podmiotu gospodarczego

“Czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż” – w Internecie ogłoszeń tego typu jest pełno. Ważne jednak, aby przed skorzystaniem z oferty sprawdzić czy firma, która świadczy takie usługi jest rzetelna i pochodzi z legalnego źródła. Z reguły biuro proponuje przedsiębiorcy zakup podmiotu gospodarczego bez historii gospodarczej, zadłużeń czy związania umową z innymi firmami – dzięki temu właściciel otrzymuje czystą firmę, która została stworzona w celu dalszej odsprzedaży i nie prowadziła od momentu rejestracji żadnego rodzaju działalności.

Korzystnym wyborem więc dla przedsiębiorcy jest czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż, ponieważ właściciel przyszłej firmy oszczędza czas, omija proces rejestracji i może od chwili zakupu rozpocząć działalność. Gotowy podmiot gospodarczy jest ciekawą alternatywą dla każdego przedsiębiorcy, który zamierza założyć firmę – zwłaszcza że koszty zakupu spółki nie są duże i można ją nabyć w trakcie jednego spotkania.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe