Spółki 2 letnie na sprzedaż

Gotowa spółka to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną szybko otworzyć działalność gospodarczą, pomijając wszelkie związane z tym formalności. Kupując spółkę otrzymują Państwo podmiot w pełni przygotowany do poprowadzenia pod sobą firmy, a więc wyposażony w kapitał zakładowy oraz umowę. Gotowe spółki dysponują też numerami NIP, KRS, REGON oraz opcjonalnie również VAT, które potwierdzają wpisy jednostki do poszczególnych urzędów.
Poszukując odpowiedniego podmiotu szczególną uwagę warto zwrócić na spółki 2 letnie na sprzedaż. Są to podmioty, których rejestracja odbyła się 2 lata temu, jednakże przez ten czas prowadziły wyłącznie bierną aktywność. Czas ten znacząco odbił się na wiarygodności danej jednostki, a także jej zdolności kredytowej. Fikcyjna działalność z kolei gwarantuje przedsiębiorcy całkowite bezpieczeństwo.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu sprzedaży spółek. Oferujemy zarówno podmioty nowe jak i stażowe. Zachęcamy zatem Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe