Gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem

gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem

Wiele osób pyta nas o to czym gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem wyróżnia się na tle innych podmiotów i dlaczego to właśnie na tą jednostkę warto zwrócić szczególną uwagę.

Zakup gotowej spółki pozwala ominąć cały proces rejestracyjny to prawda, jednakże na tym kończą się jego zalety. Spółki stażowe dodatkowo mogą umocnić naszą pozycję na rynku już podczas stawiania na nim pierwszych kroków.
Dzieje się tak, gdyż spółki zarejestrowane pewien czas temu automatycznie obdarzane są większym zaufaniem niż zupełnie nowe podmioty. Dzięki temu mają nie tylko szanse na szybkie zdobycie grona odbiorców i kontrahentów, ale także i różnorodnego wsparcia finansowego zarówno w formie pożyczek, jak i dotacji.
Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w początkowej fazie działalności, gdyż środki w ten sposób bardzo często stanowią jedyne źródło rozwoju naszej działalności.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży zarówno spółek nowych jak i stażowych. Co ważne, nasze podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, dzięki czemu ich nabycie gwarantuje szybki, ale i bezpieczny start.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe