Spółkę z o.o. sprzedam Warszawa

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to sposób, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Rozpocząć firmę można poprzez samodzielne zarejestrowanie jej, jednak wiąże się to z wieloma formalnościami i dokumentami do wypełnienia. Wypełniając kolejne formularze łatwo jest popełnić błąd. Jeśli sąd stwierdzi we wniosku o rejestrację niedokładność związaną z brakiem, który jest możliwy do usunięcia, można wyznaczyć termin do jego usunięcia, pod rygorem odmowy wpisu do rejestru (art. 165 ksh). Istnieje ryzyko, że brak zostanie uznany za nieusuwalny, wówczas wniosek jest zwracany bez wzywania do uzupełnienia braków (art. 19 ust. 3 ustawy o KRS). Takie sytuacje przyczyniają się do wydłużenia procesu rozpoczynania własnej działalności, oraz generują dodatkowe koszty.
Jeśli zależy Państwu na zaoszczędzeniu pieniędzy i czasu, oraz aby wszelkie formalności zostały dopełnione bezbłędnie, proponujemy zainteresować się naszą ofertą
spółkę z o.o. sprzedam Warszawa.
Gwarantujemy satysfakcję, jeśli zdecydują się Państwo na to rozwiązanie. Jeżeli chcą dowiedzieć się Państwo więcej o spółkę z o.o. sprzedam Warszawa, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar