Aktualizacja danych KRS Warszawa

Krajowy Rejestr Sądowy stanowi jeden z trzech rejestrów prowadzonych przez Sąd Rejestrowy. Przedsiębiorcy, których określa ustawa, są zobligowani do zgłoszenia do KRS rozpoczęcia działalności gospodarczej, zmiany swoich danych oraz do poinformowania o zawieszeniu czy zakończeniu prowadzenia firmy.
Aktualizacja danych KRS Warszawa powinna odbyć się maksymalnie do siedmiu dni od dnia zdarzenia, który uzasadnia dokonanie wpisu.

Aktualizacja danych KRS Warszawa oferta

Jeżeli potrzebują Państwo zgłosić zmianę, na przykład w obrębie władz zarządu czy zmianę adresu, prosimy o skontaktowanie się z nami, a my pomożemy Państwu dopełnić wszelkie formalności, aby wszystko odbyło się bezproblemowo. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na wniosek o rejestrację zmian wysłać pocztą, czy na złożenie go przez internet, pomożemy przygotować odpowiednie dokumenty. Aktualizacja danych KRS Warszawa za pośrednictwem internetu wymaga posiadania wszystkich dokumentów dołączonych do wniosku wraz z podpisem elektronicznym, w formacie pdf (z możliwością wydruku), doc, rtf, odt lub txt.
Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe