Spółka z o.o. ze zdolnością kredytową

Spółka z o.o. ze zdolnością kredytową to podmiot, który z łatwością uzyskuje środki finansowane w formie kredytu.

Każda z instytucji finansowych weryfikuje wiarygodność kredytową badanych podmiotów według własnych kryteriów. Wysokość osiąganych dochodów, terminowość w regulowaniu zobowiązań oraz czas funkcjonowania na rynku stanowią jednak podstawy do oceny zdolności kredytowej jednostki.
W razie nieprzewidzianych zdarzeń lub planowanych inwestycji spółka z o.o. ze zdolnością kredytową pozwali przedsiębiorcy na pozyskania zewnętrznego źródła finansowania w formie kredytu lub pożyczki.

Zakup spółki ze zdolnością kredytową zazwyczaj wiąże się z zakupem podmiotu, który już prowadził działalność. Należy jednak pamiętać, że zakup spółki z historią to nie tylko szansa na kredyt ale również i ryzyko ukrytych zobowiązań czy zadłużeń. Przed zakupem takiego podmiotu należy dokładnie przeanalizować jego poczynania na rynku. Innym rozwiązaniem zwiększającym szansę na przyznanie dofinansowanie jest zakup spółki stażowej z czystą historią, która nie prowadziła działalności, a która posiada staż gwarantujący zaufanie ze strony instytucji finansowych.

Więcej informacji na ten temat udzielą Państwu nasi konsultanci. Zaprezentują oni Państwu zalety i wady obydwu rozwiązań, a w razie zainteresowania przedstawią również naszą ofertę spółek stażowych na sprzedaż.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe