Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie

Skąd taka popularność w przypadku spółek z ograniczoną odpowiedzialnością?

Okazuje się, iż spółki z o.o. jako spółki kapitałowe cieszą się od dłuższego czasu największą i wciąż niesłabnącą popularnością wśród osób, które przymierzają się do założenia własnej działalności gospodarczej.

Najprawdopodobniej popularność ta jest związana jest z faktem, iż może ją założyć niemal każdy (nawet niezależnie od kraju pochodzenia). Cel prowadzenia działalności w formie spółki z o.o. może być dowolny, aczkolwiek ważne jest to, aby nie łamał zasad obowiązującego w Polsce prawa. Dodatkowym plusem jest ograniczona odpowiedzialność za wszelkie zobowiązania zaciągane przez daną spółkę, co wiążę się z tym, że wspólnicy mogą być spokojni o swój majątek.

Długa i kłopotliwa rejestracja spółki z o.o. powoduje, że liczne grono nowych przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, a więc podmiotu, który przeszedł już rejestrację i jest gotowy rozpocząć działalność. Takie właśnie spółki znajdują się w ofercie naszej firmy, zatem jeśli mają Państwo pytania bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe