Gotowe zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Osoby decydujące się na poprowadzenie dużej firmy powinny zdecydować się na otworzenie w tym celu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to idealne do tego narzędzie, gdyż prócz osobowości prawnej charakteryzuje się ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że długi spółki nie będą mogły zostać pokryte z prywatnego majątku założycieli, co gwarantuje im i ich rodzinom bezpieczeństwo.

Spółka z o.o. wymaga też niewielkiego kapitału zakładowego, a na jej założenie może zdecydować się także osoba z zagranicy, gdyż do utworzenia spółki z o.o. na takich samych zasadach jak rodowici obywatele uprawnieni są też cudzoziemcy niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest niestety bardzo problematyczna, a przez formalności z nią związane trwać może nawet kilka tygodni. Na szczęście niedogodności te można w pełni zniwelować poprzez zakup gotowej jednostki. Tym sposobem w przeciągu jednej doby można stać się właścicielem jednostki w pełni przygotowanej by natychmiast poprowadzić swoją działalnością ograniczając wszelkie formalności do złożenia podpisu na umowie spółki.

Nasza firma oferuje gotowe zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe