Spółka z o.o. z możliwością kredytowania 

Czym jest spółka z o.o. z możliwością kredytowania?

Doskonałą ofertą dla Ciebie! Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością niesie za sobą wiele zalet. Jest to możliwość założenia jej przez jedną osobę, czy też jak sama nazwa wskazuje- ograniczona odpowiedzialność wspólników lub tez niski kapitał zakładowy 5000 zł, a nie jak w spółce akcyjnej- 100 000 zł.

W dodatku nasza oferta to spółka z o.o. z możliwością kredytowania. Co to oznacza? Że nasze spółki są czyste, nie posiadają żadnych zadłużeń. Posiadają tez staż czasowy. Co te dwie opcje mogą dać? Możliwość łatwiejszego zaciągnięcia kredytu. Banki zwracają uwagę na tego typu rzeczy, przez co łatwiej będzie uzyskać kredyt. Ta możliwość jest bardzo ważna dla przedsiębiorców. Przecież zaciąganie kredytów w firmie jest normalną sprawą, a czasem trudno je uzyskać.

Wariant spóła z o.o. z możliwością kredytowania posiada same zalety. Nie masz się nad czym zastanawiać. Po prostu skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej i skorzystaj z tej doskonałej opcji.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe