Pośrednictwo w zakupie spółki z obrotami

Nasza Kancelaria w swojej ofercie posiada pośrednictwo w zakupie spółki z obrotami. Ta usługa pojawiła się w naszej ofercie ze względu na coraz większe zainteresowanie podmiotów spółką z obrotami. Znalezienie odpowiedniej spółki, która kiedyś już prowadziła działalność gospodarczą często jest proces długotrwałym mimo, że pojawia się mnóstwo zgłoszeń ciężko znaleźć takie, które w pełni będzie spełniać oczekiwania.

Nie zajmujemy się bezpośrednią sprzedażą spółek z obrotami ale możemy Państwu zaoferować pomoc w znalezieniu właściwej spółki. Zespół doświadczonych specjalistów pomoże Państwu znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Pośrednictwo w zakupie spółki z obrotami jakie jest przez nas oferowane to rozwiązane, z którego może skorzystać każdy podmiot gospodarczy. W jednej ofercie połączyliśmy interesy dwóch stron, jednostek, które chcą sprzedać spółkę z obrotami oraz podmiotów, którzy taką spółkę są skłonni zakupić.

Jeśli chcą Państwo rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i poszukują Państwo spółek, które posiadają obroty zapraszamy do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe