Spółka z o.o. przez Internet

Możliwość zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet istnieje od 1 stycznia 2012 roku. Spółka z o.o. przez Internet zostaje założona w ciągu maksymalnie 24 godzin od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Obecnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki możliwości założenia jej przez Internet stała się jeszcze bardziej popularna. Przedsiębiorca może samodzielnie dokonać rejestracji na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółka z o.o. przez Internet zakładana jest bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty, które niezbędne są do jej założenia generowane są automatycznie po wprowadzeniu danych przez użytkownika.

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów dotyczących naszej oferty!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe