Spółka z o.o. a ZUS 2023

Jak będzie wyglądała kwestia spółka z o.o. a ZUS 2023? Na korzyść przedsiębiorców – dokładnie tak samo jak w poprzednich latach, czyli bardzo korzystnie.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych to instytucja spędzająca sen z powiek przedsiębiorców. Wysokie opłaty, jakie muszą oni odprowadzać do ZUS stają się zmorą szczególnie początkujących właścicieli firm. Kiedy zakończy się okres preferencyjnego ZUS, kiedy obowiązują mniejsze stawki, koszty gwałtownie wzrastają i znacząco nadszarpują budżet nowych firm.
Przedsiębiorcy szukają więc sposobu na ominięcie obowiązkowych składek i robią wszystko aby płacić mniej. Warto więc wiedzieć, że istnieje całkowicie legalny i bezpieczny sposób na to aby ograniczyć wydatki na składki ZUS.

Wystarczy zdecydować się na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i dopilnować aby była ona wieloosobowa. Nie wszyscy wiedzą, że wspólnicy spółki z o.o., która posiada więcej niż jednego udziałowca, są zwolnieni z obowiązku płacenia składek na ZUS. Podział udziałów nie musi być równy, wystarczy oddać kilka lub kilkanaście procent udziałów aby cieszyć się zwolnieniem z ZUS.

Pomoc w ominięciu ZUS w spółce z o.o.

To, co należy więc zrobić aby nie płacić ZUS prowadząc firmę, to założyć spółkę z o.o. wraz ze wspólnikiem lub kilkoma wspólnikami. Z naszej strony możemy zaoferować Państwo kompelksowe doradztwo, które rozwieje wszelkie wątpliwości i udzielenie szczegółowych informacji na temat możliwości ominięcia ZUS oraz przeprowadzenie pełnej procedury rejestracji podmiotu w KRS w Państwa imieniu.

▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o. PDF

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar