Jak założyć spółkę przez Internet krok po kroku 2023

Rejestracja spółki online to najprostszy sposób na spółkę, jak założyć spółkę przez Internet krok po kroku 2023? – Śpieszymy z odpowiedzią.

W kwestii założenia podmiotu gospodarczego niewiele zmieni się po Nowym Roku, jednak sama procedura z pewnością będzie nadal budziła wiele wątpliwości. Trudno dziwić się przedsiębiorcom poszukującym wsparcia w zakresie zakładania firmy – jest to przecież jeden z najbardziej istotnych etapów prowadzenia działalności. Jeśli przygotowane dokumenty zostaną złożone w niewłaściwy sposób, proces przedłuży się lub zakończy otrzymaniem wezwania do uzupełnienia braków lub poprawienia błędów.

Rejestracja spółki krok po kroku 2023

Jak założyć spółkę przez Internet krok po kroku 2023? Najlepiej z pomocą doradcy, jeśli jednak zależy Państwo na tym aby wykonać procedurę samodzielnie, konieczne będzie:

    1. Założenie konta w systemie S24 przez wspólników.
    2. Wypełnienie formularzy oraz wygenerowanie umowy.
    3. Wypełnienie formularzy oraz przygotowanie dokumentów rejestrowych i wniosku o wpis spółki do KRS.
    4. Podpisanie umowy i wszystkich sporządzonych dokumentów przez wspólników.*
    5. Przesłanie wniosku wraz z załącznikami do sądu.

Pomoc w rejestracji spółki w 2023

Jeśli poszukują Państwo doradcy, który bardziej szczegółowo opisze procedurę oraz odpowie na wszystkie pytania, możemy zaoferować swoją pomoc. Zajmujemy sie także kompleksowym przeprowadzaniem procedury w imieniu przedsiębiorcy i udzieleniem profesjonalnego wsparcia na każdym etapie. Jeśli są Państwo zainteresowani – prosimy o kontakt.
*do podpisania konieczne będzie zakupienie i aktywacja podpisu elektronicznego.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe