Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z możliwością kredytowania

Do prowadzenia działalności gospodarczej niezbędny jest kapitał, który pokryje wszystkie wydatki związane z podejmowaniem różnorodnych inwestycji. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla startującego przedsiębiorcy jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z możliwością kredytowania.

Jest to najczęściej spółka, która posiada staż na rynku oraz bardzo dobrą historię gospodarczą. Wszystkie te jej cechy sprawiają, że dużo lepiej oceniania jest przez instytucje zajmujące się udzielaniem kredytów i znacznie zwiększa szansę na pozyskanie źródeł zewnętrznego finansowania. Zaangażowanie nowych kapitałów umożliwia kontynuację działalności gospodarczej oraz wdrażanie nowych, rozwojowych przedsięwzięć, które niezbędne są do budowania mocnej pozycji na rynku.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z możliwością kredytowania to jeden z produktów jakie oferuje nasza Kancelaria. Proponujemy spółkę, która posiada wszystkie niezbędne dokumenty (NIP, REGON, KRS, VAT) i umożliwia podjęcie działalności gospodarczej nawet w ciągu jednego dnia. Zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe