Dokumenty potrzebne przy rejestracji spółki z o.o.

Przeprowadzanie procesu rejestracja działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie należy do prostych zadań. Przedsiębiorca, który się na nie zdecyduje powinien pamiętać o tym, że jest to niezwykle złożona i skomplikowana procedura, wiążąca się z koniecznością dopełniania wielu formalności.

Businessman musi najpierw skompletować dokumenty potrzebne przy rejestracji spółki z o.o. czyli między innymi umowę spółki, listę z danymi osobowymi członków zarządu czy oświadczenie wspólników dotyczące wniesienia wkładów na rzecz kapitału zakładowego. Musi on także zająć się sporządzaniem stosownych wnioski według obowiązujących przepisów prawa i przedłożyć je w odpowiednich urzędach i instytucjach państwowych.

Ma on jednak możliwość przekazania tych obowiązków firmie zewnętrznej świadczącej usługę zakładania działalności gospodarczych. Zbierze ona wszelkie dokumenty potrzebne przy rejestracji spółki z o.o. oraz zajmie się pozostałymi formalnościami w imieniu swojego klienta.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe