Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Każdy pragnący rozpocząć prowadzenie własnej firmy musi dokonać wyboru formy działalności, jaką zamierzają zarejestrować. Wielu z przedsiębiorców marzy o tym, aby założyć spółkę z o.o., jednak chcieliby równocześnie ominąć podwójne opodatkowanie, które stanowi jedną z jej największych wad. Nie zdają sobie oni sprawy, że osiągnięcie tego jest jak najbardziej możliwe.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa łączy zalety obu podmiotów wchodzących w jej skład i pozwala osiągnąć wymieniony przeze mnie nieco wyżej stan, w którym dochód podlega tylko jednokrotnemu opodatkowaniu a prywatny majątek właścicieli jest całkowicie bezpieczny. Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na jej założenie, ponieważ skupia największe zalety i pozwala wyeliminować największe wady spółek, które ją tworzą.

Jeżeli uważasz, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to podmiot idealny dla Ciebie, jednak obawiasz się procesu jej zakładania, skontaktuj się z nami, nasi doradcy udzielą Ci porad prawnych lub wykonają całą procedurę w Twoim imieniu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe