Doradztwo rachunkowe

Doradztwo rachunkowe jest oferowane wszystkim przedsiębiorcom, którzy napotkali na swojej drodze problemy związane z prowadzeniem księgowości w swojej firmie. Zdajemy sobie sprawę, że rachunkowość w spółce nie jest ulubionym zadaniem biznesmanów. Z tego właśnie powodu powstała nasza usługa jaką jest doradztwo rachunkowe. Dzięki temu osoby prowadzące swoje firmy są w stanie zaoszczędzić sporo czasu i tym samym poświęcić go więcej na rozwój swojego biznesu, bez konieczności zamartwiania się księgowością.

W ramach doradztwa rachunkowego opracowujemy systemy kontroli wewnętrznej oraz analizy finansowe, opracowujemy i modyfikujemy systemy rachunku kosztów oraz zakładowe plany kont, dostosowujemy politykę rachunkowości przedsiębiorstwa do wyznaczonych przepisów prawnych oraz prowadzimy bieżące doradztwo w zakresie całej rachunkowości.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, praktyczna wiedza, którą posiadają oraz znajomość prawa rachunkowego, finansowego i podatkowego jest podstawą do świadczenia wszelkich usług związanych z rachunkowością firm.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar