S24 założenie spółki z o.o.

S24 założenie spółki z o.o. – na czym polega? Jak poprawnie przeprowadzić procedurę założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy warto zlecić rejestrację spółki specjalistom?

Czym jest system S24?

System S24 umożliwia złożenie wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego w zakresie rejestracji m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowej, spółki jawnej i prostej spółki akcyjnej. Warto tutaj zaznaczyć, że za pośrednictwem tego systemu mamy możliwość dokonania aktualizacji danych w KRS oraz złożenia dokumentów.

Rejestracja spółki w S24 – jakie korzyści?


Wielu przyszłych przedsiębiorców decyduje się na założenie spółki za pośrednictwem systemu S24. Powodem tego są korzyści wynikające z korzystania do systemu do szybkiej rejestracji spółki:
– oszczędność czasu
– automatyczna procedura, intuicyjna krok po kroku
– wygoda
– oszczędność pieniędzy – znaczne mniejsze koszty niż w przypadku tradycyjnej rejestracji

S24 założenie spółki z o.o.

Rejestrując spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością należy pamiętać o obowiązkach prawnych wynikających z przeprowadzania tej procedury. Istotnie należy zaznaczyć, że wszelkie wnioski, dokumenty i załączniki muszą być dołączone do wniosku o wpis KRS. Warto również pamiętać o poprawnym wypełnieniu wniosku o rejestrację spółki w rejestrze przedsiębiorców.
Wszelkie błędy powodują wezwanie do uzupełnienia braków lub odrzucenie wniosku przez sąd rejestrowy.

S24 założenie spółki z o.o. oferta i pomoc Kancelarii

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w zakresie rejestracji spółki w S24. W imieniu klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności rejestracyjnych – przygotowanie i złożenie wniosków do KRS.
Zainteresowanych współpracą – założenie spółki w S24, zapraszamy do kontaktu.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Rejestracja spółki z o.o.
▸▸▸Rejestracja prostej spółki akcyjnej

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe