Rejestracja spółek dla Ukraińców

Rejestracja spółek dla Ukraińców, to jedna z usług jakie oferuje nasza firma. Na terenie Polski obcokrajowcy mogą zakładać własne firmy na takich samych zasadach, jak jego obywatele. Nie ma żadnych ograniczeń, ani utrudnień. To bardzo dobrze, ponieważ cudzoziemcy mają dzięki temu możliwość otwarcia biznesu i rozpoczęcia nowego etapu w swojej karierze.

Nasza firma pomaga wszystkim, którzy potrzebują pomocy przy zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Udzielamy wielu cennych informacji i porad, które mogą pomóc przedsiębiorcom w formalnościach.

Rejestracja spółek dla Ukraińców wiąże się z koniecznością wypełnienia wielu różnych dokumentów i wniosków. Należy sporządzić umowę spółki, zarejestrować ją w Krajowym Rejestrze Sądowym, składając wniosek rejestrowy. Trzeba dołączyć także wymagane załączniki.
To wszystko nie jest takie proste. Niektóre formularze zawierają treści niezrozumiałe, których sami nie jesteśmy w stanie uzupełnić. Wtedy właśnie można liczyć na pomoc naszych specjalistów, którzy dopełnią wszystkich formalności i za ciebie zarejestrują firmę. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a uzyskasz potrzebną pomoc i szybko rozpoczniesz działalność własnego biznesu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe