Rejestracja sp. z o.o. sp. k.

Spółka z o.o. spółka komandytowa to nowa, bardzo ciekawa forma działalności, która zyskuje coraz większą popularność. Komplementariuszem jest tutaj spółka z o.o., a komandytariuszem najczęściej wspólnik tej spółki bądź osoba trzecia. Dlaczego napisałam, że jest to ciekawa forma? Gdyż przy osiągnięciu odpowiedniej wielkości obrotów możliwa jest optymalizacja podatkowa.

Rejestracja sp. z o.o. sp. k. nie należy do łatwych procesów. W dodatku, jeśli robimy to samodzielnie, może nawet się zdarzyć, że będziemy czekać około miesiąca na decyzję KRS. Jest to więc czasochłonne, a poza tym wymaga załatwienia wielu formalności i wypełnienia odpowiednich wniosków.

Jeśli więc interesuje Cię prowadzenie działalności w tej formie, ale nie masz głowy do tego, żeby ją samemu założyć, skorzystaj z usługi naszej firmy. Rejestracja sp. z o.o. sp. k. to dla nas żaden problem! Z chęcią zajmiemy się nią za Ciebie. W dodatku zrobimy to szybko i bez jakichkolwiek komplikacji.

Jesteś zainteresowany propozycją? Nic dziwnego. Większość osób zleca wykonanie tej usługi firmom, które się w niej specjalizują. Jest to bowiem alternatywne rozwiązanie pomagające zaoszczędzić czas i nerwy.
Chętnych prosimy o kontakt.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe