Rejestracja i sprzedaż nowych spółek zoo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to doskonałe narzędzie do poprowadzenia pod sobą firmy. Po pierwsze, może być utworzona przez niemal każdego w każdym prawnie dopuszczalnym celu. Założyć spółki z o.o. nie może wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o.. Istotną zaletą tego podmiotu zwłaszcza z perspektywy początkującego przedsiębiorcy jest też fakt, że do jej założenia wystarczy już zaledwie 5 tysięcy złotych. Ponadto wspólnicy tej spółki nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę, co zapewnia ich prywatnemu majątkowi całkowite bezpieczeństwo.

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością niestety jest długa i problematyczna. Na szczęście niedogodności te można zniwelować decydując się na kupno gotowej spółki bądź skorzystanie z usług rejestracyjnych. Dzięki temu naszą działalność będziemy mogli rozpocząć już w zaledwie kilka dni, a nasze obowiązki ograniczają się do minimum.

Rejestracja i sprzedaż nowych spółek zoo dostępne są w ofercie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe