Proces zakupu spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to idealny podmiot do poprowadzenia pod sobą dużej firmy generującej spory kapitał. Do prowadzenia spółki z o.o. ponadto uprawnieni są niemal wszyscy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o.. Co więcej, również obcokrajowcy nie mają ograniczeń jeśli chodzi o otworzenie firmy w takiej formie.

Rejestracja spółki z o.o. pozostawia jednak wiele do życzenia. Jest to proces długi i skomplikowany. Wymaga od przedsiębiorców uzupełniania szeregu dokumentów w celu złożenia w nich odpowiednich wniosków i formularzy. Na szczęście niedogodności te można niemal całkowicie zniwelować. Szansę na to daje zakup gotowej spółki.

Proces zakupu spółki z o.o. trwa zaledwie jedną dobę i ogranicza się do konieczności złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza oraz tłumacza przysięgłego, jeżeli spółkę nabywa obcokrajowiec.

Sprzedaż gotowych spółek oferuje nasza firma. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe