Pomoc w wyrobieniu podpisu elektronicznego

Rozwój Internetu z każdym dniem zmienia nasze przyzwyczajenia. Powszechny dostęp do sieci sprawia, że możemy rezygnować z tradycyjnych czynności, które wiążą się z koniecznością wyjścia z domu czy firmy w celu załatwienia danej sprawy.

Od kilku lat możemy korzystać również z załatwienia spraw urzędowych, handlowych czy bankowych za pomocą sieci, bez wychodzenia z domu. Żeby to jednak było możliwe musimy wyrobić odpowiedni podpis. W kwestii tak ważnych spraw istotne jest wyrobienie podpisu kwalifikowanego, który posiada odpowiedni certyfikat zabezpieczający.

Należy zaznaczyć, że podpis kwalifikowany oraz elektroniczny jest tak samo ważny pod kątem skutków prawnych, co podpis dokonany własnoręcznie. Często podpis ten wykorzystywany jest przy internetowym zawieraniu umów i podpisywaniu dokumentów, których status posiada tzw. moc prawną

Jeżeli nie wiedzą Państwo jaki podpis będzie najodpowiedniejszy, to zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy różnice pomiędzy podpisem elektronicznym, a podpisem kwalifikowanym.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe