Podpis elektroniczny dla geodety

Podpis elektroniczny dla geodety to nic innego jak standardowy certyfikowany podpis kwalifikowany, który niebawem zyska nowe zastosowanie. Wszystko za sprawą nowego projektu zmian w przepisach, które zostały opracowane z inicjatywy Ministerstwa Rozwoju i niedawno trafiły do konsultacji.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem podpis elektroniczny dla geodety będzie stanowił obowiązkowe narzędzie pracy, i bez niego nie będzie ona możliwa. Zgodnie z zaproponowanymi zmianami wszystkie dokumenty powstałe w wyniku pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych, które podlegają obowiązkowi zgłoszenia do SGiK, będą sporządzane w postaci operatu technicznego i opatrzane podpisem elektronicznym.

Jeśli interesuje Cię podpis elektroniczny dla geodety, możesz go nabyć u nas już dziś. Oferujemy kilka zestawów do wyboru, o różnym terminie ważności. Można je oczywiście wykorzystać do innych celów – lista zastosowań e-podpisu jest bardzo długa, służy między innymi do kontaktu z urzędami (ZUS czy US i wiele innych) oraz jest wykorzystywany w czasie zakładanie firmy przez internet.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe