Pakiet turbo ekspres paperless wraz z zestawem certum mini 2 lata

Podpis kwalifikowany – co to takiego?

Podpis kwalifikowany to elektroniczna forma podpisu, która ma taką samą ważność i skutki prawne jak podpis własnoręczny na papierze. Jest to bezpieczny sposób na potwierdzenie tożsamości osoby składającej podpis oraz na zapewnienie poufności i integralności wymienianych danych elektronicznych. Podpis kwalifikowany opiera się na specjalnym certyfikacie kwalifikowanym, który potwierdza tożsamość posiadacza podpisu oraz gwarantuje bezpieczeństwo przekazywanych informacji. Podpis kwalifikowany jest często wykorzystywany w elektronicznej wymianie dokumentów, umów oraz innych ważnych dokumentów prawnych.

Zestaw Certum Mini 2 lata

Ważność certyfikatu Certum Mini wynosi 2 lata od momentu jego wydania. Po upływie tego terminu konieczne jest odnowienie certyfikatu poprzez złożenie odpowiedniego wniosku i przeprowadzenie procesu weryfikacji tożsamości użytkownika.

Warto zauważyć, że termin ważności certyfikatu może się różnić w zależności od rodzaju certyfikatu oraz wydającej go instytucji. Dlatego zawsze warto sprawdzić informacje na temat terminu ważności konkretnego certyfikatu, którym się posługujemy. W ofercie znajdują się również zestawy Certum Mini z okresem ważności na rok lub 3 lata.

Pakiet turbo ekspres paperless

Pakiet turbo ekspres paperless polega na tym, że zamiast czekać 7 dni roboczych na otrzymanie certyfikatu kwalifikowanego, można sprawę załatwić już w zaledwie 30 minut. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą, aczkolwiek w wielu sytuacjach jest to jedyne rozwiązanie, które gwarantuje szybkie i sprawne załatwienie niezbędnych formalności.

Jeśli potrzebują Państwo bezpiecznego i skutecznego sposobu podpisywania dokumentów elektronicznych, zapraszam do skorzystania z usług naszej firmy oferującej podpisy kwalifikowane. Dzięki nim zyskacie Państwo gwarancję autentyczności i integralności dokumentów oraz zaoszczędzicie czas i pieniądze.

Pakiet turbo ekspres paperless wraz z zestawem Certum Mini 2 lata

▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektroniczny

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe