Pakiet turbo ekspres paperless wraz z podpisem mobilnym SimplySign 1 rok

Definicja podpisu kwalifikowanego

Podpis kwalifikowany to rodzaj elektronicznego podpisu, który ma taką samą moc prawną jak podpis odręczny. Jest to podpis oparty na certyfikacie kwalifikowanym, który jest wystawiony przez wydawcę certyfikatów kwalifikowanych i potwierdza tożsamość osoby podpisującej. Podpis kwalifikowany jest uwierzytelniany za pomocą danych autoryzujących, co zapewnia ochronę przed nieautoryzowanym użyciem podpisu. Podpis kwalifikowany jest stosowany w celu potwierdzenia autentyczności i integralności elektronicznych dokumentów, a także umożliwia elektroniczny obieg dokumentów w sposób bezpieczny i zgodny z wymaganiami prawnymi.

Podpis mobilny Simply Sign 1 rok

Podpis mobilny SimplySign to usługa umożliwiająca elektroniczne podpisywanie dokumentów za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony lub tablety. Usługa ta umożliwia szybkie i wygodne podpisywanie dokumentów bez konieczności drukowania i skanowania papierowych dokumentów.

Podpis Mobilny Simply Sign na rok to oferta usługowa, która zapewnia klientom dostęp do narzędzi i oprogramowania umożliwiającego przetwarzanie dokumentów w formie cyfrowej oraz podpisywanie ich za pomocą podpisu mobilnego przez okres jednego roku.

Pakiet Turbo Ekspres Paperless z kolei wiąże się z tym, że uzyskanie certyfikatu kwalifikowanego w znacznie krótszym czasie niż ma to miejsce w tradycyjnej procedurze. Wykupienie owego pakietu wiążę się z tym, że certyfikat nabywa się już w zaledwie 30 minut.

Jeśli masz pytania, bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!

SimplySign – mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny

▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektroniczny

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe