Otwarcie spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stała się jedną z najczęściej wybieranych form na prowadzenie własnej działalności. Dzięki udogodnieniom jakie oferuje, jest najbardziej atrakcyjna wśród przedsiębiorców. Spółka z o.o. posiada osobowość prawną, a mogą ją założyć osoby fizyczne lub osoby prawne.

Otwarcie spółki z o.o rozpoczyna się w momencie notarialnego sporządzenia umowy spółki. Konieczne jest określenie, wysokości kapitałów zakładowych wnoszonych przez wspólników Wpis do rejestru przedsiębiorców – Krajowego Rejestru Sądowego jest najważniejszym krokiem, jaki przyszły przedsiębiorca musi wykonać. W tym celu konieczne jest wypełnienie i złożenie odpowiednich formularzy i załączników, z których każdy musi być poświadczony o zgodności podpisem notarialnym. Wymagane wnioski m.in.: KRS – W3 ( wniosek o rejestrację), KRS- WE, KRS- WK i KRS -WM. Oprócz tego konieczne jest jeszcze przedstawienie umowy spółki i listy z danymi wspólników wraz z ich wzorami podpisów. Otwarcie spółki z o.o może odbyć się na dwa możliwe sposoby: w formie „jednego okienka” lub przez internet. Ta druga opcja wymaga jednak złożenia specjalnych podpisów elektronicznych. Proces rejestracji spółki z o.o. jest długotrwały, ale na pewno bardzo opłacalny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest o otwarcie spółki z o.o. W celu uzyskania dodatkowy informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe