Obsługa transakcji zagranicznych

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ciągłym inwestowaniem, rozszerzaniem rynków zbytów. Bardzo często przedsiębiorstwa jako swój cel wyznaczają rynki zagraniczne, gdzie produkt może okazać się unikatowy i pozyskać szerokie grono klientów.

Obsługa transakcji zagranicznych wiązać się będzie z dużym ryzykiem i narzucać na przedsiębiorcę dodatkowe obowiązki. Nie zawsze druga strona transakcji okazuje się wiarygodnym kontrahentem. Kolejnym problemem może okazać się konieczność przeprowadzania rozliczenia w innej walucie. Jeśli przedsiębiorca prowadzi za granicą działalność gospodarczą, i ponosi związane z tym wydatki ma możliwość odzywania podatku od towarów i usług jaki została zapłacony w krajach należących do Unii Europejskiej.

Mając wiedzę na temat aktualnie obowiązujących przepisów przedsiębiorca może wiele zyskać, z drugiej strony nie mając świadomości swoich praw i obowiązków wiele może stracić. Obsługa transakcji zagranicznych jaka oferowana jest przez naszą firmę pomoże Państwu odpowiednio przeprowadzić rozliczenie z dokonanych transakcji handlowych i odzyskać zapłacony VAT. Korzystając z pomocy naszej firmy klient nic nie traci, może jednak wiele zyskać.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe