Opłaty sądowe za rejestrację spółki z o.o.

Opłaty sądowe za rejestrację spółki z oo są bardzo często zmieniane. Obecnie opłata stała za złożenie wniosku o zarejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym jest ukształtowana na poziomie 1000 złotych.

Prócz tego opłaty sądowe za rejestrację spółki z oo są związane zamieszczeniem ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym na temat pierwszego wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Opłata z tym związana wynosi 500 złotych.
Mogłoby się wydawać, że koszty te są bardzo wysokie. Natomiast mam nadzieję, że jeśli masz zamiar założenia własnej spółki, to jednocześnie jesteś świadomy tego, że z tym związane są spore wydatki, które na etapie rejestracji spółki, dla każdego są takie same.
Pamiętaj, że aby móc zacząć działać w własnym przedsiębiorstwie, trzeba wcześniej ponieść pewne koszty z tym związane. Każdy przez to przeszedł. Jeśli masz pomysł na firmę, to możesz być pewien tego, że wszystkie pieniądze, które wydasz w procesie zakładania i rejestracji spółki, zwrócą Ci się niejednokrotnie.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe