Oferta e-podpisu dla obcokrajowca

Aby cieszyć się łatwością w założeniu działalności warto skorzystać z oferta e-podpisu dla obcokrajowca. Jeżeli myśleli kiedyś Państwo o założeniu firmy w Polsce, ale przez swoje pochodzenie rejestracja jak i składanie dokumentów było utrudnione, teraz jest na to idealny czas!

Podpis elektroniczny dla obcokrajowca – o czym pamiętać?

Procedura założenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego jest niemal identyczna jak dla Polaków. Do potwierdzenia tożsamości osoba, która nie posiada obywatelstwa może użyć paszportu lub dowodu osobistego, nie jest potrzebny numer PESEL. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić, to dowód osobisty powinien znajdować się w Publicznym Rejestrze Autentycznych Dokumentów Tożsamości i Dokumentów Podróży, który publikowany jest przez Radę Unii Europejskiej. Swoją tożsamość można potwierdzić w dedykowanych punktach lub u notariusza.

Dzięki kwalifikowanemu podpisowi elektronicznemu można znacznie szybciej założyć działalność czy wysyłać dokumenty bez konieczności pojawienia się w urzędach. Dodatkowo elektroniczny podpis jest niezbędny do składania niektórych dokumentów firmowych, dlatego warto skorzystać z oferta e-podpisu dla obcokrajowca i zdobyć kwalifikowany podpis elektroniczny już dziś!

Pomoc w aktywacji e-podpisu dla obcokrajowców

Przeprowadzamy procedurę aktywacji podpisu elektronicznego – zaprasszamy do kontaktu.

Oferta e-podpisu PDF

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe