Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego cena

Podpis elektroniczny pozwala w łatwy sposób zidentyfikować osobę, która podpisuje dokumenty drogą elektroniczną. To bezpieczne rozwiązanie stosowane przez urzędy oraz firmy.

Wyróżniamy dwa rodzaje podpisów:
– bezpieczny podpis elektroniczny,
– zwykły podpis elektroniczny.

Dokumenty opatrzone podpisem elektronicznym mają taką samą moc prawną jak dokumenty podpisane własnoręcznie.

Osoby posługujące się e-podpisem powinny pamiętać o jego odnowieniu w odpowiednim momencie. Odnowienie kwalifikowanego e-podpisu trwa około 14 dni, warto więc już wcześniej rozpocząć procedurę odnawiającą aby zachować ciągłość ważności podpisu.

Odnowiony certyfikat może posiadać okres ważności rozpoczynający się do 60 dni od momentu jego wydania. Można odnowić posiadany certyfikat tak, aby był on ważny od momentu wygaśnięcia poprzedniego.

Jeżeli interesuje Państwa zagadnienie „odnowienie certyfikatu kwalifikowanego cena” to z chęcią odpowiemy na pytanie po kontakcie z naszą kadrą.

Nasza Kancelaria oferuje pomoc w uzyskaniu podpisu elektronicznego wszystkim, którzy chcą skorzystać z udogodnień związanych z załatwianiem spraw drogą elektroniczną. Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu, specjaliści naszej Kancelarii przedstawią ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe