Nowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

Spółka z o.o. jest spółką kapitałową, która posiada osobowość prawną. Ostatnio jest jedną z najczęściej wybieranych spółek na rynku. Posiada bowiem wiele zalet, które przyciągają przedsiębiorców.

Jeśli chcesz kupić spółkę, to nasza firma posiada nowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Każdy przecież dobrze wie, że rejestracja spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, pisanie umowy spółki i sporządzanie innych niezbędnych wniosków, nie jest łatwe. Lepiej jest zakupić spółkę z o.o., gdyż jest ona już zarejestrowana, posiada numery REGON i NIP. Nie musimy chodzić po urzędach i marnować cennego czasu.

Cały proces zakupu spółki jest bardzo krótki, a po dokonaniu wszystkich formalności możemy do razu rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Poza tym nowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż są zupełnie bezpieczne. Nie prowadziły jeszcze żadnej działalności na rynku i nie posiadają żadnych zadłużeń. To, że już istnieją i nie mają wobec nikogo zobowiązań sprawia także, że zwiększają się szanse na otrzymanie kredytu.

Chcesz kupić spółkę z o.o. i posiadać własną firmę? Zadzwoń do nas, a my znacznie ci to ułatwimy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar