Gotowe spółki ze stażem z 2012 roku

Chcesz założyć własną firmę? Pragniesz zarejestrować działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą pełną ofertę!

Proces zakładania spółki z o.o. jest bardzo długi i dosyć skomplikowany. Z tego powodu przygotowaliśmy dla ciebie specjalną ofertę. Posiadamy gotowe spółki ze stażem z 2012 roku na sprzedaż. Są to spółki z o.o. już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posiadają numery NIP, KRS i REGON. Zostały założone w 2012 roku, ale dotychczas nie prowadziły jeszcze żadnej działalności gospodarczej. Z tego powodu ich zakup jest bardzo bezpieczny. Nie trzeba się o nic martwić, ponieważ nasze spółki są czyste i nie mają żadnych zadłużeń. To wszystko sprawia dodatkowo, że mają także zdolności kredytowe, ponieważ banki chętniej udzielają pożyczek spółkom, które na rynku od jakiegoś czasu istnieją i dodatkowo są czyste.

Rejestrując spółkę w KRS traci się naprawdę dużo czasu. Długo trzeba czekać na moment, kiedy będzie się mogło rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Ale u nas to tak nie wygląda. Cały proces sprzedaży spółki trwa bardzo krótko, a już 1 – 2 dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności można zacząć prowadzić firmę.

Interesuje cię nasza oferta „gotowe spółki ze stażem z 2012 roku” ? Zadzwoń do nas!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe