Kupno spółki z o.o., która nie podjęła działalności 

Masz super pomysł na działalność i chcesz otworzyć swój biznes? Bardzo dobry pomysł! Posiadanie własnego przedsiębiorstwa przynosi przecież wiele korzyści, między innymi niezależność, elastyczność, bycie szefem i podejmowanie ważnych decyzji, wyznaczanie godzin pracy, które Ci odpowiadają.

Już teraz mamy dla Ciebie świetną ofertę – kupno spółki z o.o., która nie podjęła działalności . Dzięki niej nie będziesz musiał biegać po urzędach i zajmować się wypełnianiem wniosków rejestracyjnych. Otrzymasz za to możliwość kierowania przedsiębiorstwem już po dwóch dniach od daty transakcji zakupu, gdyż Twój podmiot jest już zarejestrowany w KRS, wyposażony w niezbędne numery NIP i REGON oraz posiada uregulowaną sytuację prawną.

Zachęcamy do skorzystania z opcji kupno spółki z o.o., która nie podjęła działalności. Przyniesie ona wiele korzyści. Będziesz mógł realizować wyznaczone cele, szybciej urzeczywistnić swój pomysł na biznes, osiągać sukcesy i cieszyć się życiem. Jedna oferta, a tak wiele zalet.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe