Kup spółkę z o.o. z rocznym stażem

Chcesz poprowadzić działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednocześnie zwiększając swoje szanse na pozyskanie dotacji unijnej bądź kredytu? Nie marnuj czasu na zbędne formalności i kup spółkę z o.o. z rocznym stażem.

Młodzi przedsiębiorcy bardzo często nie dysponują środkami, które pozwolą im na rozwój działalności, a ten przecież jest kluczowy jeśli chcemy utrzymać się na rynku. Otrzymanie wsparcia pieniężnego od instytucji finansowych nie jest również proste, gdyż w znacznej mierze zależy ono od zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, która w przypadku młodej firmy jest bardzo niewielka.

Kupując spółkę z rocznym stażem znacznie podnosisz wiarygodność swojej firmy, dzięki czemu będziesz miał o wiele większe szanse na zdobycie upragnionych środków finansowych. Staż sprawia także, że o wiele łatwiej będzie nam znaleźć partnerów biznesowych oraz potencjalnych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś w celu poznania szczegółów.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe