Księgi handlowe Warszawa

Księgi handlowe Warszawa to usługa, którą nasza kancelaria świadczy dla przedsiębiorców ze stolicy. Księgi handlowe zgodnie z prawem muszą być prowadzone na podstawie dowodów księgowych i muszą ujmować zapisy zdarzeń w porządku chronologicznym i systematycznym. Ten rodzaj księgowości obejmuje zbiory zapisów księgowych, obrotów i sald, które tworzą dziennik, księgę główną, księgi pomocnicze, zestawienia : obrotów i sald kont księgi głównej oraz sald kont ksiąg pomocniczych, a także wykaz składników aktywów i pasywów.

Ten rodzaj księgowości przeznaczony jest dla spółek kapitałowych oraz pozostałych podmiotów w tym osób fizycznych, spółek osobowych których przychody w ciągu roku podatkowego przekroczyły określony prawnie limit.

Usługa jaką oferujemy „księgi handlowe Warszawa” to solidna pomoc dla tych, którzy obawiają się samodzielnego wywiązywania się z obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości w formie pełnej. To bardziej skomplikowana forma księgowości, która zobowiązuje do posiadania wiedzy z zakresu prawa. Wszyscy, którzy zdecydują się na pomoc naszego biura rachunkowego nie muszą obawiać się o księgowość. Zadbamy o to, aby była ona prowadzona zgodnie z prawem, terminowo oraz solidnie.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe