Kompleksowa obsługa rozliczeń z ZUS

Osoba prowadząca działalność gospodarczą jaki i zatrudniony na podstawie umowy o pracę pracownik podlegają obowiązkowi ubezpieczenia społecznego. Konieczne jest odprowadzenia odpowiedniej wielkości składek ubezpieczenia społecznego a także sporządzanie właściwych deklaracji na podstawie, których podmiot zostanie zgłoszony do ubezpieczenia lub też z niego wyrejestrowany. Dokonanie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych jest bardzo ważnym obowiązkiem, który terminowo należy wykonywać.

Natłok formalności, konieczność dokonywania odpowiednich wyliczeń a także terminowość sprawiają, że to zadanie zlecane jest do wykonania podmiotom, które posiadają odpowiednią wiedzę oraz kompetencje. Kompleksowa obsługa rozliczeń z ZUS to jedna z usług jakie oferowane są przez naszą Kancelarię w ramach oferty księgowość.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z szeregiem zadań, niektóre z nich warto powierzyć wyspecjalizowanym podmiotom, które wykonają je z odpowiednią starannością. Usługa kompleksowa obsługa rozliczeń z ZUS to propozycja naszej Kancelarii, która ułatwi obsługę prowadzonej firmy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe